Loading
2 REST

Ubytovanie

Štúdia boli naprojektované tak, aby spĺňali požiadavky aj pre náročných klientov. Boli postavené v roku 2022, čiže sú úplne nové. Snažili sme sa, aby sa tam všetci cítili dobre, a myslíme, že sa nám to aj podarilo. Štúdiá sú zariadené v modernom štýle s prvkami dreva, majú vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie, TV, internet. Vchod je samostatný z vonkajšej časti schodiska. Poskytujeme ubytovanie pre krátkodobý ale aj dlhodobý prenájom. V objekte ubytovania sa nachádza aj chutná reštaurácia, ktorá poskytuje ako tradičné tak aj moderné jedlá. 

Sme radi, že ste si vybrali práve nás….

Podmienky ubytovania

Cenník

Izba 40€ / noc

Prístelok 10€ /noc

Možnosť raňajok 5€ na osobu 

Súkromné parkovanie
Pre ubytovaných hostí je k dispozícii súkromné parkovanie priamo pred Motelom 2REST.

Deti do 6 rokov
Deti do 6 rokov majú pobyt zdarma, bez nároku na lôžko.

Stravovanie
Plne zariadená kuchyňa vám poskytuje ideálny priestor pre prípravu jedál podľa vašej chuti.

Storno podmienky
Pri rezervácii v TOP sezóne a hlavnej sezóne (zima a leto) môžeme požadovať 50%-nú zálohu vopred na účet. V prípade storna rezervácie, menej ako 14 dní pred nástupom na pobyt, sa stáva táto záloha nevratnou a slúži ako storno poplatok. V prípade storna rezervácie, viac ako 14 dní pred nástupom na pobyt, bude záloha vrátená na účet platiteľa v plnej výške. Zaplatením zálohovej platby súhlasíte s týmito podmienkami. Ich porušenie môže mať za následok odoprenie ubytovania resp. zrušenie zmluvného vzťahu.

V zmysle zákona 463/2002 Z.z. v cene ubytovania nie je zahrnutá daň z ubytovania vo výške 0,60 € osoba / deň.

Motel 2REST považuje všetky údaje odoslané formou elektronického formulára za dôverné a preto prehlasuje, že tieto informácie neposkytne tretím stranám. Rešpektujeme súkromie návštevníkov webovej stránky v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Zz. Alternatívne riešenie sporov.

© 2rest 2022 Všetky práva vyhradené